Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Při příležitosti Mezinárodního dne seniorů zvou každoročně představitelé SenSenu do Prahy zástupce klubů a spolků sdružených v tomto seskupení. Letos se setkání konalo v Divadle ABC. Spolek LiPen na něm zastupovaly čtyři jeho členky. Průběh byl stejně slavnostní a přátelský jako v minulých letech. Činnost všech přítomných ocenila paní Božena Jirků, výkonná ředitelka Nadace Charty 77. Přidala se k ní i paní Simona Stašová, patronka Ceny senior roku. Poté převzali ocenění jednotlivci i kluby, které vybrala porota z velkého počtu nominovaných. K naší velké radosti se náš Spolek LiPen umístil mezi asi patnácti vybranými na krásném 3. místě.  Máme velkou radost z ocenění naší činnosti i z finanční částky, která je s tím spojená. Dárkem pro všechny zúčastněné bylo představení Vězeň na Druhé avenue, s paní Simonou Stašovou v hlavní roli. Byl to velký zážitek.

Další informace najdete zde: web SenSen