Noc literatury

 Registration Closed
 
0
noc2021
Category
Pro spolek i veřejnost
Date
2021-09-22 16:00 - 22:00
Email
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Již poosmé se Litoměřice zařadí mezi několik desítek měst z ČR i Evropy, ve kterých ve stejnou chvíli přečtou známé osobnosti na neobvyklých místech úryvky z tvorby současných prozaiků. Během večera bude možné ve středu 22. září za literaturou putovat do Keramikafé Dlouhánka, Dílny ručního papíru nebo Muzea Křišťálový dotek. S vybranými texty vystoupí Eva Andělová, Lukáš Fíla, Jakub Ružbatský, Aleš Pařízek, Martin Kavan, Karel František Tománek a další.


Čtení na jednotlivých místech začínají v 18 hodin a vstup na všechna představení je zdarma. V rámci doprovodného programu bude předtím v 16 hodin v Knihovně Karla Hynka Máchy pokřtěno několik knih místních autorů na prvním Litoměřickém knižním festivalu.

Projekt organizují Česká centra ve spolupráci s pražským sdružením evropských kulturních institutů sítě EUNIC (European Union National Institutes for Culture) a kulturními odděleními zahraničních velvyslanectví.
V Litoměřicích Noc literatury pořádá Spolek LiPen ve spolupráci s Knihovnou K. H. Máchy a organizací Continual Progress. Akci podpořila
Ústecká komunitní nadace z prostředků společnosti AGC Automotive Czech a. s..
Bližší informace získáte také na webových stránkách
www.literaturenights.eu

 
 

All Dates

  • 2021-09-22 16:00 - 22:00

Powered by iCagenda

Created by LINELABOX